Veebipoe Kaisutame.ee (edaspidi Veebipood) omanik on KleksKelt Investment OÜ (registrikood 12726653), Kadaka tee 44, Tallinn.
Ostu sooritamisel kinnitate, et olete tutvunud ja nõustute Müügitingimustega ja Privaatsuspoliitikaga. Tingimused kehtivad kasutajate (edaspidi Ostja) ja veebipoe Kaisutame.ee omaniku KleksKelt Investment OÜ (registrikood: 12726653), asukohaga Kadaka tee 44 (edaspidi Veebipood) vahel.


Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo
Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.
Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde ja on eurodes ning sisaldavad käibemaksu 20%.
Kättetoimetamiseks kasutab Veebipood Omniva pakiautomaadi teenust, Itella Smartposti pakiautomaadi teenust, DPD pakiautomaadi teenust ja Itella Kullerteenust - ostjal on võimalus valida endale sobivaim viis.
Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.
Veebipood jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel.

Tellimuse vormistamine
Valige sobivad tooted. Lisage soovitud tooted ostukorvi. Ostukorvi saate siseneda peale toote ostukorvi lisamist lehe ülemisse serva ilmuva inforea ostukorvi sisu kohta kaudu.
Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, valige teile sobiv toodete kohaletoimetamise viis ja makseviis ning vajutage lingile "Vormista" ning seejärel "Kinnita Tellimus".
Valides makseviisiks "Pangalink", saate tasuda mugavalt pangalingi kaudu. Tellimus, koos makseinfoga saadetakse ka teie e-postile.
Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.
Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel. Kui tellimus esitatakse neljapäeval pärast kella 14:00, reedel või nädalavahetusel, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval või esimesel tööpäeval peale nädalavahetust (kui esmaspäev on riigipüha). Kehtib ka "tulen kaubale ise järele" tarnevaliku puhul. Ise järele tulles palume kindlasti eelnevalt kokku leppida.
 

Müügilepingu jõustumine
Müügileping jõustub peale tellimuse kinnitamist.
Kauba müügilepinguga kohustub Veebipood andma Ostjale üle ostetud Kauba ning tegema võimalikuks omandi õiguse
ülemineku
 Ostjale. Ostja kohustub veebipoele tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu. 
Pikema tarneajaga toodete tellimisel on võimalik tasuda ka mitmes osas. Tellimuse kinnitamiseks tuleb tasuda vähemalt 50% tellimuse esitamisel ning ülejäänud osa kui kaup on meie lattu jõudnud. Teavitame teid vastavast infost meili teel, ning lepime täpsemalt kokku. 50% ettemaksu puhul valige tasumine arve alusel.
Tellimused, mille eest ei ole tasutud vähemalt 50%, annulleeritakse 3 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.
 Muude tasumise ettepanekute puhul võtke Veebipoe klienditoega ühendust meili teel info@kaisutame.ee


Makseviisid
Käsitletav valuuta Veebipoes on euro.
Tasuda on võimalik kõikide Eesti pangalinkide vahendusel, ülekandega või kinkekaardi/sooduskupongi omamisel saab ka seda maksevahendina kasutada.
Ülekandega tasumisel on maksetähtaeg kolm tööpäeva. Pikema maksetähtaja soovikorral saatke Veebipoe klienditoele vastava sisuline e-kiri aadressile info@kaisutame.ee ja saame kokkuleppele.
Veebipoe omanik ( KleksKelt Investment OÜ) on isikuandmete vastutav töötleja, Veebipood edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kinkekaardid/sooduskupongid
Veebipoe üheks maksevahendiks on kinkekaardid/sooduskupongid, mida on võimalik soetada läbi Veebipoe klienditoe.
kinkekaardi/sooduskupongi summa ei ole piiratud, summa suurus on valitav just ostja soovide kohaselt. Kinkekaardi/sooduskupongi ostussoovist tuleb Veebipoele saata vastavasisuline e-kiri. Veebipood edastab kinkekaardi/sooduskupongid ostjale kas e-kirja või posti teel, vastavalt kliendi soovile.
Kinkekaardile/sooduskupongile lisatakse Veebipoe poolt tähtaeg, mis on 6 kuud alates kinkekaardi/sooduskupongi ostu sooritamisest, kinkekaardi/sooduskupongi väärtuse summa ning kinkekaardi/sooduskupongi kood, mis tuleb kinkekaardi/sooduskupongi kasutamisel ostukorvi vastavasse lahtrisse lisada. Soovikorral on võimalik Veebipoe ja kinkekaardi/sooduskupongi ostja kokkuleppel lisada kinkekaardi/sooduskupongi muud infot (näiteks õnnesoovid jne).
Kinkekaarti/sooduskupongi ei saa vahetada rahaks.
Kui ostukorvi summa on suurem, kui kinkekaardi/sooduskupongi summa tasub ostja endale sobival viisil, kaspangalingi vahendusel või ülekandega vahe Veebipoele.
Kui ostukorvi summa on väiksem, kui kinkekaardi/sooduskupongi summa ei tagasta Veebipood vahe ostjale.

Kohaletoimetamine
Kauba saatmise kulud kannab ostja, kui tellimus on väiksem kui 100€. Üle 100€ tellimused toimetame kohale tasuta. Saatmise viiside hinnainfo on kuvatud ostukorvis. Saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti Eesti siseselt 8-14 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest, kui toote juurde ei ole märgitud teisiti. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.
Tellimused toimetame kohale kliendi valikul, kas Omniva, SmartPosti või DPD pakiautomaatide vahendusel, Itella kulleri vahendusel või soovikorral on võimalik tulla ka ise järele meie kontor-lattu Kadaka tee 44. Ise järele tulemise puhul palume oodata vastavat kinnitust, misjärel on võimalik sobiv aeg kokku leppida.  

Toimetame kaupu üle Eesti ja vastavalt kokkuleppele üle Euroopa.  Eestist väljapoole saatmise soovikorral võtke ühendust Veebipoega, et täpsustada tarneaeg ja saatmise kulud. Eestist väljapoole saatmise kulud kannab ostja olenemata tellimuse suurusest.
Veebipood ei võta vastutust kauba kohaletoimetamise aja suhtes, kui tellimus on üleantud transpordi ettevõttele. 

Taganemisõigus
Pärast tellimuse kättesaamist on Ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisavaldus palume saata Veebipoe klienditoele meili teel info@kaisutame.ee
Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.
Mittedefektne tagastatav kaup peab olema rikkumata ja tehniliselt korras. Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Ostja asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui Ostja on kauba kaubanduslikku seisukorda märgatavalt kahjustanud ja kauba müügiväärtus on seetõttu vähenenud.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba ostust taganemise avaldus ning saata see Veebipoe klienditoele hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.
Veebipood tagastab ostusumma koos tarnekuludega taganemisavalduse ja tagastatava kauba kättesaamisel Ostjale viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel. Tarnekulu ei tagastata Ostjale juhul, kui tagastatav kaup ei ole defektne ja vastab tootekirjeldusele, sel juhul kannab taganemisega kaasnevad kulud Ostja.
Ostetud kaupa ei saa tagastada, kui tellitud toode on valmistatud arvestades tellija isiklikke vajadusi või tellija poolt esitatud tingimuste kohaselt ja eritellimusena. Tagastada ei ole võimalik kui see käib vastu tervisekaitse või hügieenilistele nõudmistele, näiteks avatud pakendiga pesu.
Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.
Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.
Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.
Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Vääramatu jõud
Veebipood ei vastuta Ostjale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood ei saanud mõjutada või ette näha.

Pretensiooni esitamise õigus
Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@kaisutame.ee.
Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.
Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine
Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks, ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtettele selleks, et kohale toimetada kaupa.
Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest Veebipoele teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine
Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata kirjalikult e-kirja aadressile info@kaisutame.ee.  
Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.