Be Lenka Mini on ergonoomiline ja innovaatiline beebi kandekott, mis kasvab koos teie beebiga, st seda saab reguleerida vastavalt beebi suurusele ja kasvule ning sobib vastsündinutele kehakaaluga alates 3 kg. Komplekti kuuluvad tasuta rihmapadjad. Standard / Classic: saab kanda tagaküljel ületamata.
Materjal: 100% puuvill.
Suurus: kandekott on täielikult reguleeritav ja sobib vastsündinutele kehakaaluga alates 3 kg kuni umbes 1,5-aastasele lapsele (kuni Euroopa suurus 92).
Käsitsi valmistatud Euroopas. 
Be Lenka Mini beebi kandekott on valmistatud ülimugavast ja nahasõbralikust Be Lenka kandelinast.
On täielikult kohandatav, et sobiks täpselt beebi suurusega. Kandekoti seljapaneeli laiust saab väga lihtsalt reguleerida, tõmmates seljapaneeli esiküljel asetsevaid rihmasid just puusavöö kohal. Lihtsalt tõmmake paelad kokku beebi suurusele ja siduge sõlm. Seljapaneeli kõrgust saab reguleerida paneeli ülaosas olevate rihmade abil.
Kandekotil on kapuuts, mida saate kasutada beebi kaitsmiseks päikese, tuule või müra eest, eriti kasulik on see siis, kui laps magab kandekotis. Kapuutsi saate kinnitada õlarihmadele asetatud konksude külge. Kapuutis rihmasid saab pingutada ja kinnitada ka õlarihmade külge, et toetavad lapse pead. 
Kõiki Be Lenka Mini kandekotti saab kasutada kõhul kandmiseks ning võimaldavad ergonoomilist M-asendit beebi keha optimaalseks arenguks.

Be Lenka Mini - Pink - 139€

Be Lenka Mini - Fruits - Blue - 139€

Be Lenka Mini - Fruits - Red - 139€

Be Lenka Mini - Fruits - Grey - 139€

Be Lenka Mini - Spiderweb - Galaxy - 139€

Be Lenka Mini - Constellations - Blue - 139€

Be Lenka Mini - Leaves - Azure - 139€